Elektro Lipoliz

Elektro lipolizi ;akupunktur lipoliz olarak ta tanımlayabiliriz. Özel olan lipoliz kitleriyle ve acı vermeyen özel lipoliz iğneleriyle uygulanan ilaçsız olarak yapılan bir tedavi şeklidir.

İstenmeyen yağların içine yerleştirilen özel akupunktur lipoliz iğneleri lipoliz kitlerine bağlanarak düşük frekanslı elektrik akımı verilir. Bu akım hastada masaj gibi masaj gibi bir his oluşturarak yağlardan kurtulmasını sağlar. Ağrı, acı veya kötü bir his vermez. Böylece hiç bir yan etkisi olmadan ;dinlenirken , hiç bir çaba sarfetmeden istenmeyen yağlardan kurtulmuş oluruz.

Durağanlığa alışmış olan yağ hücreleri elektrik akımına karşı koymaya çalışırken enerji harcayarak depolarını boşaltır. Dirençli çıkıntı , kontür bozukluğu , fazlalık olan bölgeler, istenmeyen her tür bölgeye uygulanabilen; kilo versenizde eritemediğiniz bölgelere etkili olan bir sistemdir. Özellikle göbek ve basende küçülme etkisi belirgindir.Tüm yağlı bölgelerde kullanılmaktadır. Seans aralıkları hastamızın durumuna göre haftada bir ya da daha fazla olarak haftada 2-3 kez yeterli olmaktadır. Yeter ki siz isteyin… Akumer her zaman yanı başınızda….