Eximia

Neden ve Ne için?

  • GÜVENİLİR
  • MANTIKLI
  • EŞSİZ
  • ETKİSİ KANITLANMIŞ

Seina Üniversitesinde 40 kişi üzerinde yapılan klinik deneyi.

Noter huzurunda tek seansta 9 cm incelme.

Günümüzde bölgesel yağlanma ve selülit insanların en büyük psikolojik problemlerinden biri haline gelmiştir. Bu güne kadar bu problemlere yönelik birçok farklı yöntemin kullanıldığı uygulamalar; kalıcı sonuçlar üretememiş ve sezonluk uygulamaları zorunlu hale getirmiştir. Bu da kişileri zamansal ve mali açıdan zora sokarak farklı arayışlar içerisine sokmuştur.

Kozmetoloji sektörü özellikle bu problemler üzerinde kalıcı sonuçlar veren uygulamalar üzerinde durarak geliştirmeye çalışmıştır. Araştırmalar sonucu bu problemlerde kompleks tedavi programlarının daha iyi sonuç verdiği gözlemlenmiştir. Bu nedenle kombine cihazlar tedavilere daha iyi yanıt vermektedir.

Eximia bu uygulamalarda yenilikçi ve farklı teknolojisi ile dünyada yoğun tercih edilen bir cihaz olmuştur.

SİENA ÜNİVERSİTESİ’NDE yapılan tıbbi araştırmalar sonucu geliştirilmiş, bu cihaz kavitasyonel ultrasound, elektroporasyon ve endolift kombinasyonundan oluşmaktadır.

Kavitasyonel ultrasoundlar yağ hücrelerinin sıvılaşmasını sağlayan invaziv olmayan bir uygulamadır. Yağların parçalanması elektroporasyon yöntemi ile birleştirilmiş böylece yağları parçalayan enzimlerin de dışarıdan dokuya yedirilmesi ve yoğun yağ dokusu serbestleşmesi sağlanmıştır.

Bu parçalanan yağlar atık madde konumuna gelerek cihazın endolift teknolojisi ile vücuttan uzaklaştırılması sağlanmıştır. Bölgesel yağlanma ve fibrotik selülitteki nodüler görüntüyü parçalama konusunda oldukça başarılıdır ve ilk seansta hemen fark edilir sonuçlar gösterebilmektedir.

Doğru bir beslenme tercihi ile birleştirildiğinde kalıcı ve her seans ölçülebilen incelme sağlamaktadır.

Sellülit konusunda hemen her kişide gözle görülebilen düzelme ve incelme eximia ile başarılmış ve tıbbi çalışmalarla da kayıt altına alınmıştır.