Mora Terapi

Tek Seans ile Sigaraya Veda, Sağlıklı Hayata Merhaba

Single oksijen+mora terapi+akupunktur

Üç tedavi tam etki

1-Single oksijen:15-20 dakikalık bir uygulamadır.Detox amaçlı kullanmaktayız.Tedavimizin ilk aşamasıdır.

Oxygen therapy (aırnergy).Antioksidan etki ile vücudumuzu toksinlerden arındırır. Vücut direncimizi arttırarak birçok hastalığa karşı savunma mekanizmamızı ayakta tutar.S.O.E Oksijeni vücudumuzun kullanabileceği en iyi formda üreterek kullanıma sunmaktadır.

Birçok rahatsızlığın oluşumunda serbest radikallerin önemli rolü vardır.Serbest radikaller bulundukları dokuların fonksiyonlarını bozarak etkili olurlar. Serbest radikalleri belirgin şekilde azaltır.

  • Bağışıklık sistemini güçlendirir.
  • •Genetik yapı taşı DNA'nın korunmasını sağlar.
  • Hücre metabolizmasını düzenler.
  • Oksijen metabolizmasını optimal düzeye getirir.
  • Antioksidan etkilidir.

2-Biorezonans (mora terapi)

Rezonans ismi elektronikten geliyor ve kısaca iki elektriksel sinyalin birbiriyle iletişime geçmesi olarak tanımlanabilir. Vücuttaki frekanslara müdahale edilen terapilere rezonans terapileri deniliyor. 45-50 dakikalık bir tedavi sürecidir.

Vücudumuzda meridyenler denilen özel enerji yollarının olduğunu biliyoruz. Örneğin; akupunktur uygulamalarında yapılmaya çalışılan işlem bu enerji yollarının iğne ya da benzer uyarılarla aktive edilmeye çalışılmasıdır. Enerji tıbbında ise bu enerji kanallarında dolaşan enerjinin niteliği ya da frekans yapısı değiştirilmeye çalışılır. Vücuttan yayılan çok ince titreşimler (frekanslar) hasta olduğumuzda değişir. Rezonans terapilerinde bu bozulmuş enerji ya da frekans yapısı normale getirilmeye çalışılıyor.

Rezonans terapilerinde iki ana kullanım yolu var. Birincisinde vücut dışındaki maddelerden alınan frekans örneği “silme” amacıyla kullanılıyor. Bu şekildeki kullanım bağımlılık ve alerjilerde etkili. Her maddenin kendine has bir enerjisi – frekansı var ve bağımlılık yaratan nikotinin ya da alerji yapan başka bir maddenin frekansı 180 derece ters çevrilip vücuda verilerek vücuttan “siliniyor”. Rezonans terapilerinin ikinci kullanım yolu ise vücuttan alınan frekansların filtrelenmesi şeklinde… Kişinin hastalıklı organından, ya da en basitinden ağrıyan yerden alınan frekansların filtrelenmesi şeklindeki bu kullanım rezonans terapilerinin her hastalıkta kullanılabilmesinin yolunu açıyor.

3-Akupunktur:Tek başına bile sigara bırakama tedavisinde kullandığımız akupunktur tedavisini;diğer tedavilere ilave ederek sigara bırakmayı daha da kolaylaştırmaktayız.Kişilerde seratonin düzeyini artırarak ;akupunkturun regüle(denleyici-düzenleyici) ve rejenerasyon(yenileyici) vb. etkilerinden yararlanarak kişinin çok daha rahat olmasını sağlamaktayız.

Kliniğimizde oksijen tedavisi,biorezonans ve akupunktur tedavilerini kombine yaparak etkinlik tedavi başarımızın daha üst seviyelere tırmanmasını sağlayabilmekteyiz.