Ütüleme Germe

Ütüleme İle Cilt Kırışıklığı Germe Uygulamaları

3 Sistem Tek hicazda:

  • ULTRA FREKANS ULTRASON & BİPOLAR RADİOFRENKANS KOMBİNASYONU ile ÜTÜLEME İLE ANINDA KIRIŞIKLIK AÇMA (PATENTLİ SISTEM )
  • MULTİ FREKANS ST :BİPOLAR & MONOPOLAR RF ÖZELLİĞİNE BÜRÜNEBİLEN PATENTLİ PULSED RF SİSTEM İLE CİLT GERME , SIKILAŞTIRMA ve TOPARLAMA
  • MİKRODERMABRAZYON – KRISTAL FREE , ELMAS BASLIKLI PEELİNG ÜNİTESİ İLE , TÜM CİLT BAKIMI İŞLEMLERİNE ACISIZ HAZIRLIK YAPILIR.

Ciltteki elastikiyet kaybına erken donemde müdahale edilmesi yaşlanmayı geciktirmektedir . Uygulama esnasında ” ÜTÜLEME ” etkisi yapan “ULTRA RF tedavisiyle;
özellikle Alın bölgesi, göz kenarları , dudak üzerindeki kırışıklıklara,
çene ve çene altında, karın bölgesi , iç uyluk ve kollarda gevşeyip sarkan cilt dokusuna uygulama yapılabilmektedir .

Ciltteki kırışıklıkların yani sıra, gevşeme ve sarkmaları “ütü” etkisiyle gideren ULTRA FREKANS tedavisiyle
“Cilt gençleştirmede cerrahi girişim için erken bir yaş kabul edilen özellikle 25-50 yaş grubu kişilerde, botox ve dolgu maddelerinin etkin olmadığı ya da kullanılamayacağı alt göz kapağı, boyun-gıdı bölgeleri gibi bölgelerde de sıkılama ve gençleşme için uygulanabilmektedir.

Cildinde gevşeme ve sarkma görülen kişilerde elastikiyet kaybını gidermek için kullanılan bu yöntem, alın ve göz çevresindeki kırışıkların giderilmesinde, yanaklardaki sarkmaların toparlanmasında, ağız çevresinde,özellikle sigaradan kaynaklanan, dudak üzerindeki kırışıklıkların , acısız ve konforlu tedavisinde, keza çene ve çene altı bölgesi, karın bölgesi iç uyluk ve kollarda gevşeyip sarkan cilt dokusunun toparlanmasında, bozulan yüz ovalinin sıkılaştırılmasında , kilo alıp verme veya hamilelik sonrasında oluşan çatlak görünümünün düzeltilmesinde kullanılabilmektedir .
Keza , kalça bölgesinin toparlanmasında da faydalı olabilmektedir.

% 100 Non –invasive bir yöntem ile lokal anesteziye gereksinim olmadan ciltte hiçbir kesi yapılmadan ve iz bırakmadan bölgeye göre yaklaşık 20 dakika ile 2 saat arasında süren tek seansta uygulanmaktadır .

Diğer lazer ve radyo veya ultrason dalgalarıyla anti-aging tedavisi yapan uygulamalardan farkı ise ;

– Ultra Frekans cihazı, ultrason ve radyo dalgalarının aynı andaki sinerjik etkisiyle cildin derin tabakalarındaki kollajen lifleri çok daha düşük enerjilerde kontrollu olarak ısıtabilmekte bu ise çok daha güvenli ve acısız konforlu uygulamaların yapılabilmesini sağlamaktadır . Kişi uygulama esnasında sadece çok hafif bir vibrasyon(titreşim) ve ısı etkisi hissetmektedir .
Uygulama esnasında hedef alanda ısınan lifler ısı karşısında kısalıp kalınlaşınca bu dokunun bağlı olduğu cildin dış yüzeyi gözle görülür şekilde gerginleşiyor ve alt tabakalardaki destek dokulardaki sarkıklıklar toparlanmaktadır.