Eximia

EXİMİA kendine özgü geliştirdiği metod ile vücudun her bölgesine uygulanabilecek bir yöntemdir. Kavitasyonel ultrasound, elektroporasyon ve vakum sistemlerini birleştirerek üretilmiş kombine bir cihazdır.

İstenmeyen yağlardan kurtulmak adına tasarlanan EXİMİA;

Bugüne kadar yapılan uygulamalardan sonuç alamayanlar

Liposuction operasyonu yaptıramayanlar ya da yaptırmak istemeyenler

Uzun süre diyet yapıp bölgesel yağlarından kurtulamayanlar için

Mucize bir yöntemdir!

EXİMİA ses dalgaları ile yağları parçalayan ve yağ hücresini tamamen yok eden bir yöntemdir. EXİMİA invaziv bir girişim olmadan cilt yüzeyinden yapılan bir uygulamadır. PATENTLİ ULTRAPORASYON teknolojisi ile 3 cm derinliğindeki istenmeyen yağları yok edebilen özel bir metoda sahiptir. Ses dalgalarının meydana getirdiği kavitasyon balocukları ile yağ hücrelerini yok ederken bu yöntemin etkisini arttıran ELEKTROPORASYON ile diğer cihazlardan farklılaşır. Uygulama sonrası yapılan vakum ile Endormolojik masaj ile atık yağların vücuttan uzaklaştırılması sağlanır.

Patentli cihaz tasarımı ve metodu ile rakipsiz bir yöntemdir.

Kavitasyon ve zayıflama cihazı olan Eximia, test aşaması boyunca elde edilen sıradışı sonuçlar ile güzellik dünyasının gerçek bir yeniliği olduğunu kanıtlamıştır.

Kavitasyonel Ultraporasyon; son yıllarda bölgesel zayıflama alanında oldukça başarılı sonuçların elde edildiği çok yeni bir yöntemdir. Gerek uygulamanın oldukça kolay oluşu yani ağrı ve acının olmaması, gerekse hiçbir yan etkisinin olmaması kavitasyonel ultraporasyon yöntemini benzersiz kılmaktadır.

Uygulama metodu, yağ dokusunun olduğu bölgeye selektif frekansta şok dalgası gönderme prensibine dayanmaktadır. B u nedenle etkisi yağlı bölgelere spesifiktir. Başka bir deyişle yağ tabakası ne kadar kalınsa o kadar iyi sonuçlar almaktayız. Beraberinde bol su içmek ve uygulamanın yapıldığı gün yağsız gıdalar tüketmek gerekmektedir.

Yöntemin en önemli artılarından bir tanesi de uygulama yapılan bölgede yeniden yağ dokusunun birikmemesidir. Bir uygulama programı 8 ila 15 seans arasında değişmektedir. Ayrıca sık gelemeyen hastalar için ‘ sulu teknik’ adını verdiğimiz daha farklı bir tedavi programımız da bulunmaktadır.

Deri Altı Yağ Dokusu’ nda başarıyla uygulanabilen kavitasyonel ULTRAPORASYON, yağdokusunun bozukluğu olan SELLÜLİT te de oldukça iyi bir çözüm olmaktadır.

Yöntemde yaş sınırı bulunmamaktadır. Yeni doğum yapmış ve süt veren annelere rahatlıkla uygulayabilmekteyiz. Hemen hiçbir etkileşimin olmamasına rağmen kronik karaciğer ve böbrek yetmezliği olan hastaları tedaviye almıyoruz.

Uygulama yapılan dokuda sıkılaşma ve deri çatlaklarında daralma kavitasyonel ultraporasyon teknolojisinin ekstra faydaları arasında bulunmaktadır.

Uygulamalar