Lipo Kavitasyon

“Kavitasyon”, yüksek basınçlı stimülasyon kullanılmasıyla ultrasonik ses dalgalarının oluşturduğu fiziksel bir olaydır
(20-70 KHz).

Başka bir deyişle, “Kavitasyon”, giderek büyüyen ve en sonunda enerjisini aktararak patlayan mikro vakum topları (boş) üretir.
Adipositin membran çeperine yakın mikro vakum toplarının sürekli üretilmesiyle, membran hücresini tüm uzamsal boyutlarda parçalama etkisine sahip oluruz .
Bu tip çalışma, yalnız mikroişlemci kontrolü altında mümkün olduğundan, “üç boyutlu lipo-şekillendirme” olarak tanımlanabilir.

Uygulama Amacı:

  • Selülit Tedavisi
  • Yağ Parçalama
  • Cilt ve Vücüt Gerdirme

MULTIPOLAR RADYO FREKANS
Radyo Frekans teknolojisi sadece yüzeyel dokularda değil, en önemlisi cildin daha derinindeki yağ dokularında yapısal ve görsel değişiklik sağlar. Metabolizmayı artırarak yağ hücrelerinden sıvı yağ salgılatır, böylece inatçı, sert lokalize yağ ve selüliti dağıtır. Paralelinde, ısınan yağ hücreleri kollajeni ısıtmaya devam eder. Kollajen ısınıp uyarılarak hemen o anda bir kontraksiyon oluşturur, bu da daha sonra derin cilt katmanlarının yeniden şekillenmesiyle devam eden yeni kollajen oluşumunu destekleyerek, daha düz ve sıkı bir ciltle sonuçlanır. Bu devrimsel tedavi , RF enerjisini derin ve yüzeysel cilt tabakalarına eş zamanlı bir anda gönderir ve sadece semptomlara değil problemin köküne iner.