Lazer ile Zayıflama

Vücut Şekillendirme ve Bölgesel İncelmenin modern çözümü

LUMISLIM YENİ NESİL LAZER LİPOLİZ

Karın, kalça, basen, bacak, göğüs, sırt, kol ve gıdı gibi problemli bölgeler, Soğuk lazer LumiSlim’le seçici bir şekilde hedeflenebilir. Lazer pedlerini bu bölgelere yerleştirilmesiyle yağlar kalıcı bir şekilde yok edilir. Bu işlemin diyet ve egzersize gerek kalmadan, bölgesel yağ yıkımını orantılı bir şekilde gerçekleştirir. Kliniğimizde iki ayrı teknolojik soğuk lazer kullanmaktayız. Hastamızın yağ yerleşim bölgelerine ve yağ miktarına bağlı olarak Soğuk lipoliz ile kombin tedaviler oluşturabiliyoruz.

SOĞUK LAZER

  • Ağrı yok
  • Ameliyat Yok
  • İyileşme Süresi Yok
  • Son Derece Güvenli
  • FDA Onaylı
  • Patentli Teknoloji

Lapex BCS Soğuk Lazer; vücut şekillendirme, hedefli yağ yakımı, sıkılaştırma ve selülit giderimi hedeflenerek özel olarak tasarlanmıştır.Kişiye özgü soruna bağlı olarak 30-40 dakika süren her seans sonunda Lapex BCS Soğuk Lazer, herhangi bir ameliyat – cerrahi müdahale – enjeksiyon olmaksızın, ağrısız, iyileşme süresi bulunmaksızın, bölgesel, hızlı ve kalıcı cm kaybı sağlar. Birden fazla problemli bölgelere kolaylıkla uygulanabilmesi, doğrudan adipoz (yağ) dokunun hedeflenerek kısa sürede sonuç alınması nedeniyle Lapex BCS Soğuk Lazer son derece güvenli ve etkin çözümler sunar.

Patentli ve FDA onaylı Lapex BCS, yağ hücrelerine nüfuz ederek hücre zarının kırılmasını ve hücrelerden yağın serbest kalmasını tetikleyen düşük seviyeli soğuk lazerin odaklanma prensibiyle çalışmaktadır. Bu sistem yağın hücre duvarından çıkartılarak serbest hale gelmesini sağlar. Cihazın ürettiği soğuk lazer yağ hücrelerinin içine odaklanmakta ve eritilen yağ vücudun normal yollar ile atılabileceği forma getirilmektedir. Eritilen yağ bundan sonraki aşamada doğal lenf direnaj vasıtasıyla vücuttan atılmaktadır.

Soğuk lazer ;çene(gıdı),kol,karın,basen,bacaklar,sırt,bel,simit,ayak bilekleri,diz içi ve dışı vb. bir çok bölgeye uygulanabilmektedir.